Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_rh1hl071r3vbcsq32c73qdunm7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/kartingmerkezi.com/httpdocs/system/library/session.php on line 11 Hakkımızda
MARKALAR
 
ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 

Hakkımızda

Karting Merkezi Bir ARAS GLOBAL LTD kurulusudur.

Karting Merkezi Karting araçları Satış; yedek parça temini, Go kart Lastikleri ithalatı ve dağıtımı alanın da hizmet vermektedir.

Türkiye nin ilk ve Tek online Go kart, Yedek parça , Lastik, pist elektroniği ve aksesuarları satışını gerçekleştiren  Karting Merkezi ARAS GLOBAL den satın almış oldugunuz tüm Go kart arabaları için yedek parça satışı yapmakta ve Bununla birlikte üretim veya başka bir marka go kart kullanan (rimo,Dino, caroli veya yerli üretim) işletmecilere ve ithalata veya imalatcılara ortak ürünler olan Go-kart Lastiği, jant, direksiyon ve koltuk gibi ürünler sunmaktadır. Yinr en ortak ürünlerden biri olan Honda go-kart  GX200 (6,5 hp)ve GX270(9hp) motorları, en çok kullanılan yedek parçaları (balata,hava filtesi, karbüratör, şanzıman vb.) ithalatve satısı Karting Merkezince yapılmaktadır .

Oline Alışveriş talebi düşük olması sebebiyle web sitesi üzerinden incelenen ürün banka havalesi yapılarak telefonla tarafımıza bilgi verilmesini takiben stokda bulunan ürünler 24 saat içinde kargoya verilir. Tüm Türkiye ye hızlı bir şekilde dağıtım yapılmakla birlikte Bölge Ülkelere (Azerbaijan, Nahcivan, Irak, Iran, Türkmenistan; Kazakistan, Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan) de servis ve Satış hizmeti sunulmaktadır.

 

Aras Global Temelde uluslararası ticaretteki deneyim ve bilgi birikimini, "düşük maliyet ile tedarik" felsefesi ile birleştiren Aras Global Go kart  sektöründe önde gelen partnerleriyle ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet göstermektedir. 

 

Aras Global SODIKART ve ITAKA LASTİKLERİN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ olarak başta karting ( go kart - rental karting satış, servisi) araçları ve yedek parçaları olmak üzere, racing go-kartlar, yarış tulumları, rental gokart lastikleri tedariki alanında hizmet vermektedir. 

Aynı zamanda talep edenlere dış ticaret konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Aras Global, vizyonunu; uluslararası pazarda müşterilerinden gelen tüm talepleri, bilgi birikimini ve lojistik gücünü kullanarak düşük maliyetlerle eksiksiz yerine getirerek ülkemizin uluslararası pazardaki rekabet gücünü arttırmasına katkıda bulunmak olarak belirlemiştir.

 

Sodikart hakkında;

1981 yılında kurulan Sodikart başarılı bir büyüme ile 20 yıl içerisinde,karting de lider haline gelerek dünya pazarında bilinen bir oyuncu haline gelmiştir. Kuruluş Batı Avrupa'da bulunan Fransa'nın Nantes kentinde yer almaktadır. 8000 m2 kullanım alanına sahip olan firmada satış, üretim, yönetim ve Ar-Ge kadrolarında olmak üzere toplam 70 çalışan bulunmaktadır. Sodikart, kiralık karting, yarış kartları, yedek parçalar ve aksesuar, yarışlar ve organizasyonlar konusunda yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Ar-Ge departmanının sağladığı yenilikler ve servis sayesinde Sodikart bir uzman haline gelmiş ve profesyonel kiralık kartİng de dünya lideri olmuştur. Sodikart sadece bir hedefle büyümeye devam etmektedir: " müşteri memnuniyeti "